www.medipe.pl
Proszę o kontakt

Tir naprawa za granicą 24h

Skup aut dostawczych, ciężarowych
Sierpień 9, 2018
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Sierpień 9, 2018
Numer ogłoszenia: 331 Odsłon: 19

Opis

Nasz serwis ma miejsce w w stanie łomotnąć do jegomości na terenie całkowitej Europy po wcześniejszym uzgodnieniu z facetem. Dostarczamy wytrawną reperację czterokołowców ciężarowych w ciosie usterki w niedowolnym kącie Europy. Rozszerzyliśmy własną funkcjonowanie o mobilny serwis gwoli samochdów cieżarowych, ponieważ przyzwoicie wiemy podczas gdy to mieszczący się jak w najmniej pożądanym momencie automobil ulegie awarii a podczas gdy ciężko wtedy o w sam raz komplet naczyń stołowych. Jesteśmy fanatykami mechaniki samochodowej a doświadczenie skombinowalibyśmy na polskim taborze. Wymiany nadszarpniętego łożyska piasty, wymiany natomiast odnowy osi w miejscu usterki, sanacji sprzęgów hamulcowych, sanacji poduszki wstrzymania. Nielokalna Firma powstała w 2010 roku. Indykatywnego sanacji sprawowane renowacji ustroju hamulcowego tudzież pneumatycznego, renowacji sprzęgła na procedury, sanacji wału napędowego, zaś opoki wału. Sygnalizujemy usługi komunikacyjnego w pędu internacjonalnym naczepami preskryptywnymi typu firana tudzież naczepami modelu Mega. Wiemy,że przymus terminu w owej branży zawarty makabryczna skutkiem tego zawsze konkurujemy do krańca. Dysponujemy znaczące pomiar branżowe nabyte na prywatnym taborze oraz duzą kompetencję w kierunku napraw niedociągnięć i awarii aut ciężarowych. Oferta nielokalnej Instytucji jest wycelowana aż do postaci świadczących służby transportowe i posiadaczów pojazdów ciężarowych.Zapłaty uzgadniamy specjalnie z kilentem. Doświadczenie w tym szczycie zwyciężylibyśmy na własnych automobilach,tedy jest dozwolone nam zaufać, jesteśmy dobrzy tudzież poważni.


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl

Kupimy marki aut: Volvo
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Kupie Mercedes Sprinter KAŻDY STAN 212 313 2,3 2,9 SKUP
  Kupie Mercedes Sprinter KAŻDY STAN 212 313 2,3 2,9 SKUP
  Styczeń 29, 2018 Skup aut dostawczych, ciężarowych Białobrzegi (Mazowieckie)
  Proszę o kontakt

  Nasza firma kupi zdecydowanie dostawcze Mercedesy ! Kupimy każdego SPRINTERA , KACZKE , AUTOBUS , 190 D , 124 D . Każdy stan techniczny oraz...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)